Jogový pobyt pri mori
Letné jogové pobyty pravidelne organizujem v hoteli Korinjak, ktorý sa nachádza na prekrásnom dalmatínskom ostrove IŽ. Ostrov je asi hodinu vzdialený od pevniny, a cestuje sa tam loďou zo Zadaru. Ide o pokojný ostrov, kde nedorazil masový turizmus a okrem hostí, ktorí navštevujú hotel, v ktorom budeme ubytovaní, len zriedkavo stretneme ďalšieho turistu.

Na tomto mieste som si našla jogového učiteľa, objavila som krásu gongov a spievajúcich mís a spoznala veľký počet inšpiratívnych ľudí, ktorí dnes tvoria dôležitú súčasť môjho života. Tu som zažila prvý krát silné prepojenie so svojím bytím, spoznala silu ticha, ale aj silu mora. Práve preto sa sem už 6 rokov pravidelne vraciam a organizujem jogové pobyty.


IC_100718_03606jpg


Korinjak rezort


park210jpg


Na ostrove sa nachádzajú iba dve dedinky Mali a Veli Iž. My budeme ubytovaní vo Velom Iži, v ktorom sú iba 2 obchody s potravinami, 1 so suvenírmi a asi 5 reštaurácii. Hotel a kemp Korinjak sa nachádza na silnom energetickom bode. Je to prvý hotel na Jadrane, ktorý sa špecializuje na holistické, individuálne a skupinové programy vlastného rozvoja mysle, tela a duše, pod názvom "Oddych pre dušu". Hostia hotelu môžu každý deň zažiť gongový kúpeľ v dvoch termínoch.

Pre bližšie informácie, kľudne si kliknite na stránku rezortu http://korinjak.com/.


ostrov Iz head18419jpg


Výnimočnosťou rezortu je vegetariánska strava (bez mäsa, rýb a vajec), ktorá sa každý deň pripravuje na mediteriánskom základe bez konzervantov a aditív. Raňajky a večera sú zahrnuté v cene pobytu a poskytujú sa formou bufetu. Obed nie je zahrnutý v cene, ale dá sa objednať v daný deň, podľa aktuálneho menu. Počas celého pobytu je hosťom hotelu k dispozícii zadarmo čaj z mediteriánskych rastlín, ktoré sú nazbierané priamo na ostrove. V Snack bare, ktorý sa nachádza v rámci hotela a je situovaný priamo na pláži, sa môžete občerstviť zákuskami, drinkami a jednoduchým jedlom počas celého dňa a večera.


13v09jpg


Pre všetkých milovníkov nedotknutej prírody predstavuje Hotel Korinjak malý raj. Môžete vyhľadať skryté zátoky, kúpať sa na kamenistých plážach v tieni ihličnatých stromov. Hotel sa nachádza v zelenej oáze ticha s výhľadom na more. Absolútne napĺňa potrebu pokoja, uvoľnenia a jednoduchosti.


02008jpg

Foto: Korinjak rezort
V roku 2023 sú naplánované až tri pobyty: od 1. do 8. júla, od 8. do 15. júla a od 22. do 29. júla. 

Pre viac informácií mi píšte na info@sanja.sk alebo volajte na +421 907 661 255.